למה מצביעים?

למה מצביעים?

המועצה הקמפוסית מורכבת מכל נציגי ונציגות החוגים בכל אחד מהקמפוסים. המועצה מתווה את מדיניות האגודה בתוך הקמפוס, נמצאת בקשר ישיר עם הפקולטות והדיקנים ומקדמת את האינטרסים שלנו, הסטודנטים והסטודנטיות.

בכל שנה, בוחרת המועצה יו”ר/ית במטרה להוביל אותה להצלחות חדשות, לחזק את הקול הסטודנטיאלי ולנהל את הפעילות של המועצה.

איך אפשר להשפיע?

בבחירות לתפקיד יו”ר המועצה יכולים להתמודד ולהצביע רק הנציגים והנציגות הנבחרים בוועידה הקמפוסים. כדי להשפיע על בחירת היו”ר/ית הבא/ה של המועצה הקמפוסית, אפשר לדבר עם הנציגים הקמפוסיים, להסביר מה הנושאים שחשובים עבורכם ועבורכן ולקדם את המועמדות של מי שראוי/ה לעמוד בראש המועצה.

הר הצופים | 01/06

דנה שפטר

תואר ראשון בתקשורת ועיתונאות
שנה א'

המצע שלי:

אני מאמינה כי המועצה הינה גורם משמעותי מול קהילת הסטודנטים והסטודנטיות. המועצה צריכה להיות גוף חזק, תומך, עוטף ודואג לכל סטודנט וסטודנטית מהרגע בו הם נכנסים בין כותלי הקמפוס. הנציגים והנציגות הינם דמויות המפתח המרכזיות בין הקהילה הסטודנטיאלית לבין הנהלת האוניברסיטה. אני רואה חשיבות יתרה ביצירת מועצה חזקה, מאוחדת ומגובשת, בה כלל הנציגים והנציגות עובדים יחדיו למען זכויות הסטודנטיות והסטודנטים ולמען פיתוח הקמפוס כעוגן רווחתי וחברתי. בעיניי יש לבסס את הייחודיות של הקמפוס ואת החיבור בין כלל הגופים השונים בו, כדי ליצור מרחב קהילתי-תרבותי עשיר ומשמעותי. השותפות והקשר בינינו הינה יסוד הצלחתינו כאגודת הסטודנטים והסטודנטיות בהר הצופים.

שיר ירושלמי

תואר ראשון במדעי המדינה
שנה א'

המצע שלי:

אני רואה באגודת הסטודנטים והסטודנטיות גוף חשוב מאין כמוהו בעיצוב החיים הסטודנטיאליים שלנו, שמירה על זכויותינו והובלת המאבקים המשמעותיים לנו. אגודה חזקה פועלת כגוף אחד, מול הנהלת האוניברסיטה בשם הסטודנטים והסטודנטיות ולמענם מתוך הקולות, הרצונות, הצרכים והחיים של כלל הקהילה הסטודנטיאלית. כמו כן, אני מאמינה שאגודה חזקה פועלת בצורה שקופה, כלפי פנים וכלפי חוץ. התנהלות כזו מובילה לבניית אמון, להבנה מעמיקה של העבודה שנעשית וכן לביקורת, תיקוף ושאילת שאלות בקרב הסטודנטים והסטודנטיות דבר שיכול להוביל אותנו לדרכי פעולה מדויקות יותר. בנוסף, אגודה חזקה היא כזו שמייצגת את כלל הקהילות, אוכלוסיות, מגדרים וזהויות הקיימות במרחב האוניברסיטאי, פועלת בצורה שוויונית, הוגנת ומכילה בצורה שתהא רלוונטית לכל.

גבעת רם | 16/06

אורלי אברבנאל

תואר ראשון בכימיה
שנה ג'

המצע שלי:

אני אורלי, סטודנטית לכימיה, פעילה שנתיים וחצי באגודה, נציגה בוועידה ובוועד המנהל. בעלת ניסיון והכרות עם כלל הגופים באגודה ומעוניינת להתמודד לתפקיד יו”ר האגודה בגבעת רם. החזון שלי לתפקיד כולל קידום פעילות בארבעה מישורים עיקריים. במסגרת אגודת גבעת רם אני אני חושבת שעלינו לשפר את חניכת הנציגים, לקדם יוזמות, להגדיל את שימור הידע ואת השקיפות. במסגרת השירות לסטודנטים עלינו לפעול לפתרון מהיר ויעיל של בעיות אקדמיות, לפעול לשיפור חווית הלמידה, שיפור תנאי הרווחה והגדלת מגוון פעילויות התרבות תוך חיזוק הקשר עם הסטודנטים בשטח, ומתן מענה לסטודנטים מכלל החוגים בקמפוס ומכלל התארים – תואר ראשון ותארים מתקדמים. בשיח מול האוניברסיטה אני מתכוונת לקדם פגישות קבועות עם הגורמים הרלוונטים במדעי הטבע ומדעי המחשב ולחזק את הקשר עם שאר הגופים כגון מחלקת הביטחון, התחזוקה והמזכירויות השונות. בהתנהלות מול האגודה הכללית, אני מתכוונת להגדיל את השירותים שהקמפוס שלנו מקבל ממנה וכן לחזק את הקשרים עם האגודות הקמפוסיות האחרות בעין כרם, רחובות והר הצופים. לסיום, אני מאמינה כי עלינו ללמוד כארגון לשמר את ההצלחות אך גם להשתפר איפה שאפשר, לרתום את הכוח שלנו כקבוצה ולהגביר את תחושת השייכות של הסטודנטים אלינו. לשם כך ארצה לפעול יחד איתכם ואיתכן, הנציגים ואשמח אם תבחרו בי ותתנו לי את ההזדמנות לכך.

אלעד שיפטן

תואר ראשון בפיזיקה ומתמטיקה
שנה ב'

המצע שלי:

באופן אישי אני סטודנט מאוד אנרגטי , חד ומעורב, ואני רוצה להנהיג האגודה בקמפוס במטרה להעיר את הקמפוס, להפוך את הסטודנטים לפעילים ומוערבים יותר בקבלת החלטות בקמפוס ובעיר. האגודה היא גוף עם פוטנציאל עצום והיא יכולה להתייעל, להתחזק ולהגשים את החלמות שלנו אם נדע לעבוד ולהשקיע בה.

אני רואה את ייעול התקציב והפיכתו לשקוף כמטרה ראשית, רוצה שסטודנטים יכירו את כלל השירותים של האגודה וישתמשו בהם, ורוצה לבנות כמה שיותר שיתופי פעולה עם האגודה הכללית ולקבל מהם כמה שיותר תמיכה ומשאבים.

אני מבטיח לקיים תרבות שיח טובה ולדאוג שכולם ירגישו בנוח, להכניס רגל של נציג בדלת בישיבות חשובות של האוניברסיטה והעירייה כדי לדאוג שהקול של הסטודנטים שלנו נשמע , ולפתח את האגודה לגוף שיש לו עתיד, דם חדש וקשר עמוק לסטודנטים, לאוניברסיטה ולירושלים.

מוזמנים לקרוא גם את המצע השלם או לדבר איתי ישירות כדי להתרשם יותר לעומק

עין כרם | 24/05

נתן רונין

מדעים ביורפואיים
תארים מתקדמים - שנה א'

המצע שלי:

אני נמצא במהלך לימודיי התואר השני שלי בפקולטה הזו, ובתקופה זו צברתי ניסיון והיכרות גם עם הקמפוס עצמו והפקולטות לרפואה ולרפואת שיניים, וגם עם הסטודנטים והסטודנטיות שלומדים בהן.

התחלתי להיות נציג באגודת הסטודנטים לפני כשנה וחצי, ואני מכהן מזה כשנה בתפקיד יו”ר הועד המנהל של האגודה. בנוסף לכך אני גם משמש כוועד של תארים מתקדמים בפקולטה לרפואה, נציג הקמפוס בוועידת האגודה הרוחבית, ויו”ר ועדת ההסברה של האגודה. מעבר לניסיון שצברתי באגודה, יש לי גם ניסיון בניהול תקציבים, תכנון אירועים גדולים וניהול יחסים דיפלומטיים.

ישראל יורוביץ

החוג לסיעוד שלוחת אסף הרופא
שנה ב'

המצע שלי:

אז אתם רוצים תקציר מצע?

וואלה הגיוני סך הכול, אנחנו לומדים בקמפוס שעמוס בלימודים אינטנסיבים, עם הכשרות בשעות לא שעות.

אז בקצרה ממש- לבנות מחדש את אמון הסטודנטים, להקשיב ולגרום לכל סטודנט שפונה אלינו הרגשה שבאמת אנחנו שם בשבילם, ולנסות להגיע לכל הסטודנטים, גם אלא שלא מצליחים להשמיע את קולם.

עניינתי אתכם.ן? מעולה- עכשיו לכו למצע לקרוא עוד.

רחובות | 17/06

אסנת דגן

ביוכימיה ומדעי המזון
שנה ב'

המצע שלי:

השנה הייתי מנטורית בתכנית “שנה א’ לא לבד” וזכיתי להיות חלק מהדרג המקצועי של האגודה כרכזת השיווק וההסברה.

שילוב התפקידים האלה איפשר לי לראות את הסטודנטים משתי נקודות מבט- גם את נקודת המבט האישית של הסטודנט והסטודנטית, וגם את הדרך בה האגודה רואה אותם ופועלת למענם. נחשפתי לצרכי הסטודנטים בתור הקו הראשון לפניותיהם, הן בתגובות לפוסטים והן בהודעות פרטיות, ובנוסף נחשפתי לאתגרים איתם מתמודד כל רכז, לקשיים שלו ולדרכים היצירתיות בהן הוא פותר אותם.

כשאבחר, אדאג לקדם תהליכי שקיפות באגודה, לשתף בתהליכים בזמן שהם מתבצעים וגם לתת דין וחשבון על דברים פחות חיוביים שקורים. אחזק את הקשר עם הנציגים ע”י פגישות תכופות יותר במהלך הסמסטר, בהן ישתתפו גם הרכזים. בנוסף, אחזק את הקשר עם האוניברסיטה ואקדם כתיבת פרוטוקולים לעיתות חירום בשיתוף הרכזים, הנציגים והסגל האקדמי. קידום איכות הסביבה הוא אחד היעדים המרכזיים שלי כמו גם המשך קיום והפקת אירועים עבור כל הקהילה הסטודנטיאלית. אדאג לחזק את הקשר עם הקהילות בעיר רחובות ע”י חיבור לעסקים בעיר וקהילות סטודנטיאליות ואייצג את כל הסטודנטים ואת האינטרסים של כל קהילה וחוג בקמפוס.

דבורה ווליצקי

החוג למדעי בעלי החיים שנה ב'

המצע שלי:

כנציגה חוגית, נציגה ברוחבי וכיושבת ראש ועד מנהל בשנה החולפת, יצא לי להכיר את פעילות האגודה מכל קצותיה. מתוך תפקידים אלו, עלו לי קושיות ונקודות שימור בכל מיני תחומים. אחת הנושאים העיקריים שארצה לקדם היא שיתופי פעולה עם ארגונים חיצוניים ועם העירייה לקידום קהילת הסטודנטים בעיר. חשוב שאנו, כסטודנטים/ות בעיר אחרת מזו של כלל האוניברסיטה, נפעל עם העירייה המקומית והיוצא מכך לקידום פרוייקטים משותפים, הנחות ומלגות. בנוסף, פעילות האגודה שהייתה במתכונת מצומצמת השנה תוגבר בשנה הקרובה כדי לקדם קהילתיות וחיבור של כלל הסטודנטים לאגודה יחד עם הגברת הפעילות המדיה החברתית.

בתור יו”ר, אני מתכננת להיות מעורבת ונוכחת בדיונים, בבעיות השוטפות ותמיד לדבר בשקיפות מלאה. אני מאמינה שעם הניסיון שלי בתחומי ארגון פרויקטים ומשרדים וניהולם, אוכל להביא את הסטודנטים למקום יותר טוב בו יוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. הממד התרבותי והחברתי חשוב לא פחות מהממד האקדמי ואנו כאגודה צריכים לפעול ככל הניתן לוודא ששתי נושאים אלו עובדים יחד ומעשירים את חיי הסטודנט.

בחזרה למעלה